O nas

AirFlow Warszawa

Firma z doświadczeniem w projektowaniu oraz montażu wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i ogrzewania w inwestycjach wszelkiego typu. Posiadamy serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Nasze usługi opierają się na zaproponowaniu klientom nowoczesnych systemów wentylacji, realizowanych w ramach innowacyjnych rozwiązań technologicznych. To wszystko sprawia, że nasze instalacje wentylacji są bardzo efektywne i energooszczędne.

Zapewniamy profesjonalny serwis oraz przeglądy instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz chłodzenia. Regularny serwis instalacji pozwala na niska awaryjność pracy, a w przypadku wystąpienia awarii oferujemy także naprawy, modernizacje instalacji.

Oferujemy reorganizacje niedziałających instalacji, modernizacje instalacji, przy zmianie sposobu użytkowania, okresowe przeglądy instalacyjne oraz usuwanie awarii.

Nasza działalność na rynku systemów wentylacji

W ramach naszej działalności realizujemy projekt i montaż wentylacji w następujących miejscach:

  • Lokale gastronomiczne
  • Hale magazynowe
  • Hale sprzedaży
  • Sklepy
  • Sale weselne, bankietowe
  • Kuchnie, stołówki
    i wiele więcej!

Posiadamy duże doświadczenie w branży instalacyjnej, dlatego nasze instalacje wentylacji z powodzeniem spełniają swoją rolę w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesna wentylacja

Prace wykonawcze realizujemy w oparciu o najnowsze normy techniczne, zgodnie ze sztuką budowlaną i najnowszymi zasadami BHP. Projekty uzgadniamy pod względem wymagań Sanepid, BHP, PSP, by nasze usługi były nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania, także drogą telefoniczną.