Klimatyzacja

Klimatyzacja Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w doborze, montażu urządzeń klimatyzacyjnych, oraz projektowaniu systemów. Oferujemy modele wszystkich marek, w zależności od oczekiwań klienta i jego budżetu. Dzięki doświadczeniu w serwisie urządzeń jesteśmy w stanie wychwycić elementy, które mogą w przyszłości sprawiać problemy, lub nieść za sobą dodatkowe koszty.

Doświadczenie projektowe pomaga także w dobieraniu systemów dla potrzeb każdego, bez zbędnego przewymiarowania instalacji. Od zwykłych monterów klimatyzacji odróżnia nas przygotowanie merytoryczne i nadzór inżynierski nad realizacją instalacji.

Na dobór urządzeń wpływ ma wiele czynników- temperatura powietrza, metraż pomieszczenia, wysokość pomieszczenia, zakres działania klimatyzatora (grzanie, chłodzenie, osuszanie), wymiary urządzenia, możliwe miejsce montażu, sposób prowadzenia instalacji chłodniczej, sposób sterowania (pilot, wifi), estetyka urządzenia, konieczność jego zabudowy, długość instalacji chłodniczej i wiele wiele innych.

Tak duża ilość rzeczy do ustalenia może przysparzać bólu głowy. Kupowanie urządzeń w internecie może skończyć się totalną klapą, stratą pieniędzy i czasu. Korzystając z naszych usług nadzór nad montażem i instalacją dostają Państwo w cenie, nieważne czy wstawiamy jeden klimatyzator, czy montujemy instalację dla całego budynku. Nie będziemy zasypywać Państwem każdym szczegółem, potrafimy wybrać parametr, który może mieć dla Państwa znaczenie i sami zaproponować rozwiązanie.